Żarówki LED G9 230V

Żarówka LED G9 6W=55W 600lm biała ciepła KB Żarówka LED G9 6W=55W 600lm biała ciepła KB
Producent: Kwazar KB
Cena:

14,95 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw 10x żarówka LED G9 3W=30W 260lm biała ciepła Zestaw 10x żarówka LED G9 3W=30W 260lm biała ciepła
Producent: Kwazar
Cena:

71,25 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Żarówka LED G9 3W=30W 260lm biała ciepła Żarówka LED G9 3W=30W 260lm biała ciepła
Producent: Kwazar
Cena:

7,55 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Żarówki LED G9 – małe, a mocne

Co to jest trzonek G9?

Trzonek G9 jest jednym z rodzajów elementu montażowego żarówki. Podobnie jak trzonek Gu10 zbudowany jest z 2 pinów z tą różnicą, że w przypadku żarówki G9 składają się one z tak zwanych uszek i zbudowane są z drucików. Cyfra 9 w nazwie trzonka oznacza, że "uszka" oddalone są od siebie o 9mm.
Żarówki z trzonkiem G9 pracują z napięciem 230V dzięki czemu ich montaż nie wymaga dodatkowych zasilaczy lub zmiany linii zasilającej.

/newline/

Co odróżnia żarówki G9 od innych dostępnych na rynku?

Żarówki G9 są jednymi z najmniejszych żarówek popularnie stosowanych. Najczęściej stosowane ze względu na wielkość są w lampkach lub w oprawach do zabudowy. Oferowane przez nas żarówki G9 mimo swoich małych rozmiarów mogą mieć od 3W do 4W co odpowiada tradycyjnym żarówkom o mocach 30-40W.

Mimo swojej niskiej ceny nasze żarówki G9 są wykonane z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu ich trwałość jest bardzo wysoka.

W tej kategorii produktów znajdziecie Państwo żarówki o barwie białej ciepłej co odpowiada temperaturze barwy 3000 Kelwinów (K).

Jak montujemy żarówki G9?

Żarówki G9 są jednymi z najprostszych żarówek w montażu, ich instalacja polega na wciśnięciu charakterystycznych „uszek” do oprawy. Żarówki G9 dzięki znikomej emisji ciepła mogą być stosowane w miejscach w których zależy nam na zachowaniu temperatury w tym w miejscach w których zastosowanie innych typów żarówek np. halogenowych jest niemożliwe.

Do czego używane są żarówki G9?

Żarówki G9 ze względu na swoją wielkość często wykorzystywane są do oświetlenia dekoracyjnego i opraw meblowych.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED?

Oświetlenie LED z racji zastosowania w nim najnowszej technologii oferuje bardzo dużą energooszczędność przez co oświetlenie wykorzystujące diody elektroluminescencyjne pozwala na realne oszczędności wykorzystania energii elektrycznej. Żarówki LEDowe wykorzystują do 10 razy mniej prądu niż tradycyjne żarówki żarowe, mając przy tym większą sprawność w ogromnym stopniu ograniczają zużycie prądu na wydzielanie energii cieplnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą żarówek LED w naszym sklepie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl