Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 350,00 zł.
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Oświetlenie hali produkcyjnej - energooszczędność, trwałość i pewność

Wszyscy wiemy jak istotnym jest zapewnienie dobrego oświetlenia w hali produkcyjnej czyli miejscu w którym jest ono często wymagane. Pozwala zachować bezpieczeństwo oraz usprawnić pracę.
Nie każdy typ oświetlenia nadaje się do każdego wnętrza produkcyjnego. Nasza oferta pozwala na dobranie lamp które zrealizują stawiane im cele, będą wyjątkowo energooszczędne i trwałe. Żywotność źródeł światła zainstalowanych w lampach to nawet kilkadziesiąt do stu tysięcy godzin (rok to 8760 godzin)
Strumień światła emitowany przez nasze lampy no nawet 21000 lumenów !! w przypadku lamp HIGHBAY FUO2 200W.

Zastosowanie lamp z tej kategorii:
- garaże
- warsztaty
- magazyny
- pomieszczenia gospodarcze
- hale produkcyjne
- pomieszczenia gdzie panuje duża wilgotność

Lampy posiadają białą neutralną barwę światła zapewniającą komfortowe i optymalne warunki dla osób przebywających w oświetlanych nimi pomieszczeniach.
Lampy wykończone są trwałym tworzywem co jest obecnie modną i nowoczesną praktyką w przypadku artykułów oświetleniowych.

Dlaczego warto stosować dedykowane lampy?

Oferowane przez nas oświetlenie zapewnia poza dużą energooszczędnością uzyskaną dzięki zastosowaniu w lampach LEDowych źródeł światła również bezpieczeństwo użytkowania w pomieszczeniach które często wymagają zastosowania oświetlenia o zwiększonym stopniu ochronności IP.
Wysoki stopień ochronności IP określa dużą szczelność lampy oraz zapewnienie przez obudowę bezpieczeństwa w związku uniemożliwieniem dostępu do części niebezpiecznych oraz wpływem ciał obcych na sprzęt znajdujący się w lampie.

W lampach z naszej oferty znajdziecie Państwo stopnie ochronności od IP42 co oznacza ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych drutem, ochronę przed stałymi ciałami obcymi o średnicy 1mm i większej oraz ochronę przed padającymi kroplami wody przy wychyleniu obudowy o kąt nie większy niż 15 stopni od pionu. Stopień ochronności IP65 zapewnia prócz ochrony przed dostępem do części niebezpiecznych drutem również pyłoszczelność oraz ochronę przed wodą laną na obudowę 12,5 litra na minutę z każdej strony.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl